Platby v Eurách i českých korunách
Facebook Login

Zájazdy

Vyhľadajte si zájazd podľa Vašich predstáv

Zoradiť podľa:
Počet ponúk:
   

Poznávacie zájazdy pre každého

Radi spoznávate svet, ale nebaví Vás cestovať na vlastnú päsť? Alebo sa len chcete nechať na zájazde hýčkať? Nech je to akokoľvek, jedno je isté - poznávacie zájazdy na Cenynadne.sk sú pre Vás ako stvorené. Na zájazdoch čaká Vás, ale i Vaše deti množsvo najrôznejších atrakcií, prírodných krás i pamiatok z časov minulých. Na väčšine zájazdov si dokonca môžete vybrať, ktoré atrakcie navštívite podľa svojich záľub. A tak každý si príde na svoje.

Víkend v Paríži alebo týždeň pri mori?

Máme pre vás množstvo ponúk, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší cestovateľ. Chcete sa pozrieť po pamiatkach Ríma, Benátok či Paríža? Nech sa páči! Chcete sa zabaviť V Disneylande alebo v čarovnej škole Harryho Pottera? Ani to nebude žiaden problém. Na jednom mieste nájdete možnosť užívať si prekrásny západ slnka na rozpálenej pláži i výzvu v podaní najväčšieho európskeho kaňonu.

Portál Cenynadne.sk ponúka tie najlepšie poznávacie zájazdy za bezkonkurenčné ceny. U nás si môžete vybrať medzi víkendovými pobytmi v európskych metropolách, oddychom na horách, ale aj dlhším relaxom pri mori či vo wellnesse.

Široký výber na jednom mieste

Desiatky ponúk z viac i menej známych turistických destinácií sú tým „pravým orechovým“ pre tých, ktorí si svoje cestovateľské obzory radi rozšíria. A keďže ste k nám zavítali, nepochybne medzi nich patríte. Neváhajte si preto z našej ponuky na Cenynadne.sk vybrať aj Vy!

Obľúbené destinácie